by Ege Grup Mühendislik Ege Grup Mühendislik 4 yorum

Alüminyum Kompozit Kaplama

Bu konumuzda sizlere alüminyum kompozit ile ilgili yapmış olduğumuz faaliyetlerden bahsedeceğiz. Ege Grup Mühendislik İnşaat firması olarak inşaat sektöründe öncü bir firmadır. Saygın bir firma olduğumuzun altını çizerek belirtmek bizim için gurur kaynağımız olduğunu söyleyebiliriz.

Alüminyum Kompozit Panel Kaplama Nedir?

Alüminyum Kompozit Panel nedir sorusuna cevap verecek olursak. Alüminyum Kompozit iki yüzü alüminyum levhalar il kaplı ve içi polietilen dolgulu kompoze levhalar şeklinde açıklama yapabiliriz. Bu işlem yapılırken müşterilere sunduğumuz bir çok renk seçeneği ile birlikte istemeleri halinde gerek granit ve gerekse de ahşap desen seçenekleriyle mimari estetiğe önem vererek Alüminyum Kompozit cephe kaplaması işlemini yaptığımızı belirtmek isteriz.

Kompozit metrekare fiyatı ne kadar?

Alüminyum kompozit cephe işlerinde metrekare (m2) bazende fiyatlar verilmektedir. Net bir fityat vermek doğru olmayacağı gibi, mühendislerimizin yapacakları ön çalışma ile ortalama olarak bir fiyat belirlemesi yapabiliriz. Söz konusu konut olduğu zaman her türlü inşaat çalışmalarında, işin ehli olan bir firma ile çalışmanız sizlere artı bir değer kazandıracaktır.

İstanbul Alüminyum Kompozit Kaplama - Ege Grup Mühendislik Firması
Alüminyum Kompozit Kaplama

İstanbul Alüminyum Kompozit Kaplama İşi Yapan Firmalar

İstanbul’da Alüminyum Kaplama işini yapan bir çok firma vardır. Bu noktada dikkat etmeniz gereken en önemli husus ise; güvenilir ve kaliteli işçilik yapan bir firmanın olması ile iş yapmanızdır. Söz konusu daima müşteri memnuniyeti önceliği ile hareket eden bir İnşaat Firması ile iş yapmak daha akıllıca bir hareket olacaktır. İstanbul Ege Grup Mühendislik İnşaat firması olarak, her türlü İnşaat faaliyetlerinde olduğu gibi alüminyum kompozit işinde de son derece işçiliğimisi titiz bir çalışma ile yaptığımızı söylemek isteriz.

Alüminyum Kompozit Kaplama İletişim Telefonları Numaraları Numarası

Adres: Osmaniye Mah. Fabrikalar C Caddesi No:30 D.2 Bakırköy İstanbul

Mail: info@egegrupmuhendislik.com

Telefon: +90 (212) 982 42 93

Yukarıda Ege Grup Mühendislik İnşaat firması iletişim bilgileri verilmiştir.

Aklınıza gelebilecek her türlü inşaat faaliyet hizmetleri vermekteyiz. Mühendislik, mimarlık, yapı ve inşaat çalışmaları için firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Firmamızın faaliyet alanlarının yanı sıra uzman mühendislerimiz ile tanışabilir veya projesini bitirdiğimiz referans çalışmalarımıza göz atabilirsiniz.

https://www.egegrupmuhendislik.com/iletisim/

— 4 Yorum —

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir