HİZMETLERİMİZ

dis-cephe-sistemleri-ve-uygulamasi20

Kompakt Laminat Kaplama

Yüksek teknolojisi sayesinde darbelere,yangına,suya ve neme dayanıklıdır.Bu özelliklerin yanı sıra çürümez,bakteri barındırmaz ve kolaylıkla temizlenebilir.

SİGNUM YAPI ÜMRANİYE

Cam Cephe Kaplama

Cam cephe sistemlerinde birçok referansımız bulunmaktadır. Genel olarak silikon cephe, kapaklı cephe ve yarı kapaklı cephe sistemlerinde uygulamalar yapmaktayız.

7d630a7350fd19e479d608af55664166

Mantolama

10 yıl fabrika garantisi,60 aya kadar taksit imkanı,sıfır peşinat ve sıfır faiz ile mantolama işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

image-723213

Alüminyum Kompozit

Alüminyum kompozit cephe sistemleri, dayanıklı, yüksek ısı, ses ve su izolasyonu sağlayan, hafif ve hızlı montaj yapılabilen , birçok renkte ürün seçimi yapılabilen, özellikle estetik, şık ve zengin görünümlü mimari bir cephe çözümüdür.

DENEME 3

Fibercement-Beton Kaplama

Fibrecement Cephe Kaplaması elyaf takfiyeli çimento uygulaması üzerine Jotun marka boya uygulamaktayız.

00000000007

Enerji Kimlik Belgesi

Enerji Kimlik Belgeniz ile ilgili tüm işlemlerinizi en hızlı ve güvenilir şekilde sonuçlandırıyor , dilerseniz belgelerinizi adresinize kargoluyoruz.

DENEME 2

Çatı Yenileme

Çatılarınız için teknik personelimiz tarafından yapılacak keşif sonrasında,en doğru çözüm,en uygun fiyat ve en iyi ödeme koşullarıyla hizmet teklifiniz sunulmaktadır.

55-sayfa

Renovasyon ve Tadilat

Konut ve iş yerlerinizde yenileme ve düzenlemeler gerektiği durumlarda,teknik personelimiz tarafından yapılacak olan tasarımlar anahtar teslim uygulanmaktadır.

MÜTEAHHİTLİK-HİZMETLERİ

Müteahhitlik Hizmetleri

Yapılarınızı yeniliyor modern,konforlu ve güvenli yaşam alanları inşaa ediyoruz.

Top
× WhatsApp Destek