KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Firmamız 2006 yılından bu yana inşaat sektörünün içerisinde, birçok önemli projeler gerçekleştirmektedir.
Ülkemizdeki Kentsel Dönüşüm Projesinin ilk ayağı olan ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına yürüttüğümüz Fatih, Zeytinburnu, Bayrampaşa ve Bahçelievler ilçelerinin mevcut binalarının taşıyıcı sistemlerinin projelendirilmesinde görev almış sayılı firmalardan bir tanesi olduk.
Firmamız 2008 yılında, söve imalatı ile inşaat sektöründe dış cephe tasarım ve uygulama işleri yapmaya başlamıştır ve devam etmektedir.
Firmamız ısı yalıtım-mantolama yoğunluk olmak üzere bir dış cephe firmasıdır. Dış cephe alanında ahşap cephe kaplaması ile ahşap yapı ürünleri (pergola, havuz deck, kütür ev vs.) imalat ve montajı alanında başarılı projelere imza atmıştır.
Firmamız yine dış cephe alanında Kompozit cephe kaplaması, Silikon-Cam Giydirme Cephe alanlarında da önemli referanslarıyla çalışma hayatına devam etmektedir.
Firmamız iç-dış boya, ince yapı işleri, çatı yenileme alanlarında da faaliyetlerine devam etmektedir.

MİSYON

Günümüzün rekabet ortamında, birbirinin aynı veya benzer kalitede malzemeler kullanacağını iddia edip çok farklı fiyat teklifleri veren firmalar gibi değil, ne taahhüt ettiyse onu yapan bir anlayışa sahip olmaya devam edeceğiz.

Müşterilerini anlama ve talepleri en doğru şekilde karşılama gayretinde olmaya devam edeceğiz.

Yanlış uygulama yapmayan değil, yanlışını ve hatasını hemen düzeltme gayretinde olmaya devam edeceğiz.

Müşteri beklentilerini karşılamak için küçük hesaplar içine girmeyen, sektöründe kalitesiyle, işine verdiği ciddiyetle ve hizmet sonrası desteğiyle, rakiplerinden önde olmaya gayret edeceğiz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Firmamız, gelişen teknoloji ve ürünleri araştırarak, müşteri isteklerini karşılamak için çalışarak, satış, uygulama ve uygulama sonrası hizmetlerimizi vermeyi görev edinmiş bulunmaktadır.

 

  • ISO 9001 kalite yönetim standardının gereklerini yerine getirecek şekilde çalışmalarını organize etmek ve sonuçlandırmak.
  • Takım ruhu ile çalışarak, hedeflerine ulaşmak.
  • Müşteri ihtiyaç ve menmuniyetinin karşılanması için sürekli gelişmeyi benimsemek.
  • Yönetim ve uygulama çalışmalarında, değerlerimizi koruyarak gerçekleştirilmesi
  • Müşterilerimizden aldığımız güvenin bilinci ile hareket edilmesi ve firmamız ile çalışmanın menmuniyetinin yaşatılması kalite politikalarımızdandır.

EKİBİMİZ

Firmamız Yöneticileri İnşaat Mühendisi yetkinliğine sahip olup, inşaat teknik alanlarında bunu bir farklılığa dönüştürmenin yanında, ekibimizin de teknik yeterlilikte veya bilgide olmasını önemsiyoruz.

Top
× WhatsApp Destek